Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Nawadnianie

Firma AgroPerfekt oferuje wydajny i ekologiczny sprzęt umożliwiający nawadnianie rozległych obszarów. Zapraszamy do sprawdzenia wybranych produktów. Najwyższej jakości towary na agroperfect.pl.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Agrotkaniny i geowłókniny w AgroPerfect

Kompleksowa ochrona roślin, którą zapewniają agrowłókniny to szansa na poprawę wydajności upraw. Agrotkanina może ponadto zapobiegać rozwojowi chwastów czy działalności szkodników. Stosując geowłókniny wzmocnisz strukturę ukształtowania terenu lub przygotujesz podłoże pod oczko wodne, ścieżkę czy budowę. Elastomer EPDM pozwoli natomiast ochronić przed nasiąkaniem teren przy zbiornikach wodnych lub osłoni dach.

Agrotkanina w AgroPerfect

Przygotowanie się do uprawy roślin, wybór odpowiednich środków i rozwiązań, pozwalają zapobiec wielu problemom, które pojawiłyby się w przyszłości. Dzięki zastosowaniu agrotkaniny można zadbać o ściółkę sprzyjającą wzrostowi roślin i utrzymaniu prawidłowego pH gleby. W AgroPerfect przygotowaliśmy specjalne agrotkaniny, stanowiące przydatne, funkcjonalne narzędzie, chętnie stosowane przez ogrodników, rolników i leśników.

Dostępne w sklepie tkaniny mają neutralną wartość dla gleby, nie powodują więc jej wyjaławiania ani zakwaszenia. Pozwalają zahamować wzrost chwastów bez używania herbicydów. Nasze agrotkaniny cechują się wysoką przepuszczalnością wody i powietrza, jednocześnie chroniąc ziemię i rośliny przed rozwojem grzybów i pleśni.

Wybierz agrotkaniny dla ochrony swoich upraw

W sklepie AgroPerfect można znaleźć agrotkaniny o wysokiej gęstości. Są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Doskonale sprawdzają się zarówno na świeżym powietrzu, jak i w szklarniach. Utrzymują prawidłową wilgotność ziemi. W ogrodnictwie ozdobnym można je przykryć warstwą kory lub żwiru, co nie wpłynie na ich efektywność.

Aby zapewnić swoim roślinom dobrej jakości osłonę można wykorzystać również agrowłókniny, dostępne w ofercie sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl