Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Nawadnianie

Firma AgroPerfekt oferuje wydajny i ekologiczny sprzęt umożliwiający nawadnianie rozległych obszarów. Zapraszamy do sprawdzenia wybranych produktów. Najwyższej jakości towary na agroperfect.pl.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Agrotkaniny i geowłókniny w AgroPerfect

Kompleksowa ochrona roślin, którą zapewniają agrowłókniny to szansa na poprawę wydajności upraw. Agrotkanina może ponadto zapobiegać rozwojowi chwastów czy działalności szkodników. Stosując geowłókniny wzmocnisz strukturę ukształtowania terenu lub przygotujesz podłoże pod oczko wodne, ścieżkę czy budowę. Elastomer EPDM pozwoli natomiast ochronić przed nasiąkaniem teren przy zbiornikach wodnych lub osłoni dach.

Opcje przeglądania

Folia ogrodnicza AgroPerfect Wrocław

Zastosowanie w ogrodnictwie folii ogrodniczej jest powszechnie wykorzystywane zarówno w uprawach prowadzonych na prywatny użytek, jak i w masowej uprawie warzyw, owoców, roślin, także w leśnictwie. Przygotowanie osłon i tuneli pozwala osiągać lepsze wyniki: przyspiesza wzrost roślin oraz przekłada się pozytywnie na wydajność otrzymanych plonów.

Dlatego w ofercie AgroPerfect Wrocław znaleźć można produkty najwyższej jakości, od polskich producentów. Dostępna w sklepie folia ogrodnicza jest opatrzona pozytywną opinią wydaną przez Instytut Warzywnictwa w Skierniewicach.

Wybierz najlepszą folię ogrodniczą

Folia ogrodnicza oferowana w sklepie AgroPerfect Wrocław pozwala na skuteczną ochronę upraw przed działaniem promieniowania UV. Jednocześnie nie zatrzymuje światła, niezbędnego do prawidłowego rozwoju roślin. Daje natomiast ochronę przed zmiennymi czynnikami meteo. Dzięki zastosowaniu specjalnie opracowanej technologii produkcji może być używana przez kilka sezonów z równą efektywnością.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl