Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Nawadnianie

Firma AgroPerfekt oferuje wydajny i ekologiczny sprzęt umożliwiający nawadnianie rozległych obszarów. Zapraszamy do sprawdzenia wybranych produktów. Najwyższej jakości towary na agroperfect.pl.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Agrotkaniny i geowłókniny w AgroPerfect

Kompleksowa ochrona roślin, którą zapewniają agrowłókniny to szansa na poprawę wydajności upraw. Agrotkanina może ponadto zapobiegać rozwojowi chwastów czy działalności szkodników. Stosując geowłókniny wzmocnisz strukturę ukształtowania terenu lub przygotujesz podłoże pod oczko wodne, ścieżkę czy budowę. Elastomer EPDM pozwoli natomiast ochronić przed nasiąkaniem teren przy zbiornikach wodnych lub osłoni dach.

Nawadnianie

Nawadnianie z AgroPerfect Wrocław

Zarówno w ogrodnictwie mniejszej skali, jak i na pożytek upraw, istotną rolę odgrywa właściwe nawadnianie - dostarczenie roślinom odpowiedniej ilości wody jest konieczne dla zapewnienia im prawidłowego rozwoju. Dlatego w sklepie AgroPerfect Wrocław dostępne są liczne akcesoria, które pozwalają na skuteczne i wydajne nawadnianie obszaru uprawy.

Zautomatyzowane techniki nawadniające to sposób na równomierne nawadnianie rozległych obszarów. W AgroPerfect Wrocław przygotowaliśmy bogatą ofertę, obejmującą zraszacze, których pracę można dostosować do potrzeb uprawy, oraz niezbędne elementy instalacyjne. Dzięki temu można samodzielnie przygotować cały system nawadniający i zapewnić swoim roślinom odpowiednią wilgotność gleby.

Ekologiczne nawadnianie

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko sprzęt umożliwiający wydajne nawadnianie, ale również nowoczesne czujniki deszczu i sterowniki. Ich zadaniem jest kontrola pracy zraszaczy i zapewnienie odpowiedniej częstotliwości podlewania. Czujniki opadów zatrzymują nawadnianie w momencie wystąpienia opadów atmosferycznych - dzięki temu rośliny nie otrzymują zbyt dużej ilości wody. Jest to także rozwiązanie ekologiczne, ograniczające zużycie wody.

Systemy i akcesoria do nawadniania dostępne w ofercie sklepu AgroPerfect Wrocław to urządzenia nowoczesne, zaprojektowane z myślą o poprawie warunków rozwoju roślinności na uprawach.

 

Nawadnianie z AgroPerfect - polecamy produkty:

Skuteczne nawadnianie - Sterownik Rain Bird

Sterownik ESP-RZX 6i wew. 6 sek. RAIN BIRD

269,00 zł
Nawadnianie - produkty w AgroPerfect Wrocław

Czujnik deszczu Mini-Clik Hunter

99,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl