Nawadnianie

Nawadnianie z AgroPerfect Wrocław

Zarówno w ogrodnictwie mniejszej skali, jak i na pożytek upraw, istotną rolę odgrywa właściwe nawadnianie - dostarczenie roślinom odpowiedniej ilości wody jest konieczne dla zapewnienia im prawidłowego rozwoju. Dlatego w sklepie AgroPerfect Wrocław dostępne są liczne akcesoria, które pozwalają na skuteczne i wydajne nawadnianie obszaru uprawy.

Zautomatyzowane techniki nawadniające to sposób na równomierne nawadnianie rozległych obszarów. W AgroPerfect Wrocław przygotowaliśmy bogatą ofertę, obejmującą zraszacze, których pracę można dostosować do potrzeb uprawy, oraz niezbędne elementy instalacyjne. Dzięki temu można samodzielnie przygotować cały system nawadniający i zapewnić swoim roślinom odpowiednią wilgotność gleby.

Ekologiczne nawadnianie

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko sprzęt umożliwiający wydajne nawadnianie, ale również nowoczesne czujniki deszczu i sterowniki. Ich zadaniem jest kontrola pracy zraszaczy i zapewnienie odpowiedniej częstotliwości podlewania. Czujniki opadów zatrzymują nawadnianie w momencie wystąpienia opadów atmosferycznych - dzięki temu rośliny nie otrzymują zbyt dużej ilości wody. Jest to także rozwiązanie ekologiczne, ograniczające zużycie wody.

Systemy i akcesoria do nawadniania dostępne w ofercie sklepu AgroPerfect Wrocław to urządzenia nowoczesne, zaprojektowane z myślą o poprawie warunków rozwoju roślinności na uprawach.

 

Nawadnianie z AgroPerfect - polecamy produkty:

Skuteczne nawadnianie - Sterownik Rain Bird

Sterownik ESP-RZX 6i wew. 6 sek. RAIN BIRD

269,00 zł
Nawadnianie - produkty w AgroPerfect Wrocław

Czujnik deszczu Mini-Clik Hunter

99,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl