Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Nawadnianie

Firma AgroPerfekt oferuje wydajny i ekologiczny sprzęt umożliwiający nawadnianie rozległych obszarów. Zapraszamy do sprawdzenia wybranych produktów. Najwyższej jakości towary na agroperfect.pl.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Agrotkaniny i geowłókniny w AgroPerfect

Kompleksowa ochrona roślin, którą zapewniają agrowłókniny to szansa na poprawę wydajności upraw. Agrotkanina może ponadto zapobiegać rozwojowi chwastów czy działalności szkodników. Stosując geowłókniny wzmocnisz strukturę ukształtowania terenu lub przygotujesz podłoże pod oczko wodne, ścieżkę czy budowę. Elastomer EPDM pozwoli natomiast ochronić przed nasiąkaniem teren przy zbiornikach wodnych lub osłoni dach.

Gowłóknina Poliestrowa 300g/1m2 - rolka 2m x 50m

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 350,00 zł 350.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 161F-70642_20180124120659

Opis

 

Gowłóknina Poliestrowa 300g/1m2 - rolka 2m x 50m

W Ofercie posiadamy również inne rozmiary i gramatury geowłóknin.


Przy większych ilościach możliwość negocjacji ceny, zapraszamy do kontaktu.

Dostępne rozmiary:
0,5m x 50m
1m x 50m
2m x 50
3m x 50


Dostępne gramatury:
100g/m2
120g/m2
150g/m2
200g/m2
250g/m2
300g/m2
350g/m2
400g/m2

Zastosowanie:
Filtracja - geowłókniny zapobiegają ruchom cząstek gruntu, umożliwiając również swobodny przepływ cieczy i gazu. Migracja powoduje obniżenie parametrów nośnych gruntu i jego ciągłe wypłukiwanie, co w konsekwencji prowadzi do jego osuwania się.
Separacja i wzmocnienie – w przypadku budowy lotnisk, torowisk czy dróg, podłoże poddawane jest naprężeniom wynikającym z ich użytkowania oraz oddziaływania czynników atmosferycznych. Prowadzi to do powstawania pęknięć a także do mieszania się ze sobą poszczególnych warstw gruntu co zmniejsza jego właściwości nośne. W konsekwencji powstaje ryzyko osuwania się konstrukcji ziemnych oraz efekt koleinowania. Geowłóknina przejmuje powstające naprężenia dynamiczne oraz powstrzymuje poszczególne warstwy podłoża przed wymieszaniem się, co znacznie wydłuża czas eksploatacji ciągów komunikacyjnych, a jednocześnie zmniejsza ilość kruszywa potrzebnego przy ich budowie.
Drenaż i ochrona – środowisko naturalne jest podatne na zanieczyszczenia i dlatego musi być szczególnie chronione w przypadku budowy zbiorników paliw, stacji benzynowych czy też składowisk odpadów komunalnych. W celu zapewnienia 100% ochrony przed przedostaniem się niebezpiecznych substancji do gruntu stosuje się geowłókniny. Geowłóknina stanowi skuteczną ochronę geomembran oraz folii przed mechanicznymi uszkodzeniami i wydostaniem się do środowiska naturalnego niebezpiecznych związków. Dodatkowo, dzięki stabilnej wodoprzepuszczalności, geowłóknina odprowadza ścieki i gazy powstające w składowiskach odpadów.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl