Agrowłóknina biała wiosenna 3,2x100mb

129,99 zł
Brutto

1Agrowłóknina wiosenna - przeciw wiosennym przymrozkom

Ilość
  TOWAR DOSTĘPNY W MAGAZYNIE

Agrowłóknina biała 3,2 × 100 mb to jedna z najczęściej stosowanych agrowłóknin w okresie wiosennym i letnim. Przeznaczona jest do ochrony roślin przed przymrozkami, chwastami oraz szkodnikami, a na dodatek skutecznie osłania nasiona traw przed ptactwem. Agrowłóknina zmniejsza rozbieżność temperatur w nocy i w ciągu dnia, a dzięki odpowiedniemu nagrzaniu gleby przyspiesza proces wegetacji. To obecnie najbezpieczniejszy, najtańszy oraz najszybszy sposób ochrony roślin wykluczający konieczność aplikowania chemii w postaci nawozów lub oprysków. Ze względu na swoje szerokie zastosowanie agrowłóknina biała 3,2 × 100 mb wykorzystywana jest zarówno w przydomowych ogródkach, jak i na dużych plantacjach.

Agrowłóknina biała 3,2 × 100 – bezpieczny i szybki sposób ochrony roślin

Skorzystaj z naszej oferty i zamów agrowłókninę białą 3,2 x 100 mb w atrakcyjnej cenie. Dzięki niej Twoje rośliny będą zdrowsze, a Ty zaoszczędzisz czas oraz pieniądze na kosztowne opryski, jak również nawozy. Skorzystaj z najbezpieczniejszej i najtańszej formy zabezpieczenia roślin, jaka jest dostępna na rynku. Pamiętaj, że właściwa ochrona to podstawa zdrowej, a także bujnej roślinności. Zadbaj o swoje zielone przestrzenie już dziś!

W naszej ofercie dostępne są także inne rozmiary agrowłóknin. Jeśli nie ma wśród nich takiej, która Ci odpowiada, napisz do nas. Na życzenie klienta przygotujemy ją o dowolnej długości.

Szczegóły produktu

1
98 Przedmioty