w3c

w3c

Złączki

Połączenie systemu orurowania, zarówno tego większego, jak i mniejszego, ma szczególne znaczenie dla funkcjonalności całego układu nawadniającego/dystrybuującego wodę. Niezbędne przy tym okazują się złączki PE – przeznaczone do łączenia ze sobą poszczególnych elementów składowych. W naszej ofercie znalazły się różnorodne rodzaje złączek, które z pewnością dopasujesz do swoich wymagań. Oferujemy kolanka, zaślepki, przeloty, złączki do linii kroplujących, opaski, a także rozdzielacze, np. popularne trójniki. Sprawdź cały asortyment już teraz!

Złączki PE od AgroPerfect Wrocław

Złączki PE proponowane przez AgroPerfect to wysokiej jakości elementy, które zostały wykonane z solidnego tworzywa. Przekłada się to na zwiększoną trwałość całego połączenia – zminimalizowane są straty wody wynikające z niestabilności zintegrowania poszczególnych elementów. Złączki PE sprawdzą się do systemów odpowiadających za wodę pitną, filtrację basenów i innych obiektów wodnych (np. dekoracyjnych oczek), a także do mechanizmów odpowiedzialnych za właściwy poziom nawodnienia gleby. Gwarantujemy, że nie zawiedzie Cię ich wykonanie, a także funkcje, jakie oferują. 

Różnorodne złączki PE

Te niepozorne elementy są w stanie zabezpieczyć wrażliwe miejsca, narażone na uszkodzenia. Złączki PE w formie kolanka mogą być wykorzystane m.in. w celu ochrony zraszaczy znajdujących się w pobliżu domu bądź garażu. Z kolei kolanka przeznaczone do linii kroplujących będą dystrybuować wodę na więcej niż 1 punkt, przez co zapewniony zostanie właściwy poziom nawodnienia roślin niezależnie od ilości grządek. A może potrzebny Ci jest reduktor ciśnienia? Ta złączka jest odpowiedzialna za niwelowanie natężenia, z jakim wydostaje się woda w automatycznych systemach nawadniania. Koniecznie sprawdź wszystkie dostępne propozycje.

w3c

Aktywne filtry

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: