w3c

w3c

Geokraty i Obrzeża Trawnikowe

Pięknie prezentujący się teren to marzenie wielu osób – my z kolei mamy świadomość, że niełatwo utrzymać go w ryzach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, przygotowaliśmy akcesoria pomocne w niejednej aranżacji ogrodowej czy w przestrzeni publicznej, czyli geokraty i obrzeża ogrodowe plastikowe. Przydatne okazują się też kratki trawnikowe, które również umieściliśmy w naszej ofercie. Jedno jest pewne – z tymi elementami przestrzeń zyska estetyczny wygląd, a także będzie podzielona na konkretne strefy.

Obrzeża trawnikowe Eko-Bord, czyli funkcjonalność i estetyka

Proponujemy różnorodne rozwiązania, w tym popularne obrzeża Eko-bord, które doskonale sprawdzą się w roli elementów odgradzających trawnik od innych nasadzeń, np. ozdobnych krzewów. Będą także świetną granicą dla ścieżek, dokładnie precyzując ich linie. Obrzeże EkoBord to najwyższa jakość wykonania oraz solidność, co przekłada się na wieloletnie użytkowanie bez uszkodzeń. Nie utrudnia pracy podkaszarki w celu wyrównania wysokości trawnika – to ogrodowy must have! Proponujemy obrzeże Eko-Bord o wysokości 10 cm, a także modele niższe (4,5 cm, 7,8 cm czy 2,7 cm). Wszystkie z nich są niezwykle proste w montażu: łączy się je metodą na klik, przez co można tworzyć konstrukcje na konkretną długość oraz o danym kształcie (ekobordy ogrodowe są plastikowe, ale dają się „wyginać”). Stanowią świetną alternatywę dla betonowych ograniczników. Eko obrzeże ogrodowe to element, który musisz wykorzystać w swoim ogrodzie!

Geosiatka na skarpy, drogi – wzmocnienie gruntu

Poza obrzeżami ogrodowymi trawnikowymi istotną rolę odgrywa również geosiatka na skarpy. To element chętnie wykorzystywany w przestrzeni publicznej, choć nie tylko – w końcu działki prywatne mogą także mieć specyficzne ukształtowanie terenu. Geosiatka służy w celu wyrównania oraz wzmocnienia podłoża. Działa jak swoista podbudowa, która stabilizuje grunt i zapobiega jego osuwaniu się. W naszej ofercie znajdziesz modele o wysokości 5 oraz 7,5 cm. 

w3c

Aktywne filtry

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: