w3c

w3c

Filtry

W naszym asortymencie musiały znaleźć się filtry przeznaczone do nawadniania. Proponujemy zróżnicowane modele, w tym m.in. filtr do wody dyskowy, a także siatkowy. Wspomagają one filtrację wody, dzięki czemu ta wydostająca się na zewnątrz jest wolna od zanieczyszczeń i może być przeznaczona do pielęgnacji ogrodu/podlewania roślin. Proponowane filtry gwarantują odpowiednie nawadnianie gleby, co ma znaczenie w przypadku konkretnych upraw, które wymagają właściwych warunków do wzrostu, w tym dobrze dobranego poziomu nawilżenia. Już teraz sprawdź wszystkie filtry do nawadniania, jakie posiadamy!

Filtr do wody dyskowy czy siatkowy?

Różnica dzieląca filtr dyskowy od siatkowego jest znacząca – pierwszy typ przeznaczony jest do nawadniania większych obszarowo upraw, ponadto nadaje się do zastosowania na trudnych terenach. Dzięki niemu zagwarantowany jest odpowiedni przepływ wody, a rośliny mają dzięki niej właściwe środowisko do wzrostu. Filtr dyskowy do nawadniania usuwa z wody drobne zanieczyszczenia i pyły.

Z kolei filtr siatkowy – również przeznaczony do nawadniania – polecany jest do upraw, które wymagają określonej dawki wody do wzrostu. Za ich pomocą odbywa się nawadnianie kropelkowe wodą oddzieloną od zanieczyszczeń. Posiadają wkład z siatki (stąd nazwa), która skutecznie blokuje osad, przepuszczając jedynie czysty strumień wody.

W zależności od zapotrzebowania wybierz filtr do wody siatkowy bądź zdecyduj się na ten dyskowy. W każdym przypadku gwarantujemy wysoką jakość i gwarancję niezawodności, a także odpowiedniego nawodnienia.

w3c

Aktywne filtry

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: