w3c

w3c

Rain Bird

Zarządzanie systemem nawadniania i zraszania może być naprawdę proste. Wystarczą do tego odpowiednie komponenty, a zalicza się do nich szereg sterowników – zestawiliśmy w jednym miejscu te pochodzące od producenta, jakim jest Rain Bird. Dostępne modele pozwalają sprawnie oraz efektywnie dowodzić mechanizmami odpowiadającymi za uruchamianie zraszaczy czy systemów kropelkowych. Od Ciebie zależy, w jaki sposób je wykorzystasz. Proponowane sterowniki to innowacyjne rozwiązania, które mogą łączyć się za pośrednictwem Wi-Fi – to przyszłość w zakresie zarządzania!

Sterownik Rain Bird ESP-RZX 4 i inne generacje

Proponujemy wiele różnych modeli: możesz postawić na sterownik Rain Bird ESP-RZX 4, który został wyposażony w funkcję zautomatyzowania systemów odpowiadających za nawodnienie w miejscach zarówno prywatnych, jak i publicznych. Umożliwia on przypisanie konkretnego harmonogramu, zaplanowanego przez Ciebie i dopasowanego do potrzeb Twojej roślinności lub obiektu. Posiada on moduł Wi-Fi odpowiadający za zdalne sterowanie. Poza tym w ofercie znajdziesz także inne sterowniki Rain Bird, jak chociażby model z 8 sekcjami – to zaawansowane urządzenie jest w stanie obsługiwać aż 8 zaworów jednocześnie, wprawiając je w ruch za jednym razem bądź oddzielnie, w zależności od zaprogramowania. Zdecyduj, który typ będzie odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb!

Najwyższa klasa wykonania – sterowniki Rain Bird

Wszystkie dostępne sterowniki Rain Bird wyróżniają się świetną jakością wykonania, a co za tym idzie – mają doskonałe komponenty odpowiadające za ich bezawaryjną pracę. Poza tym są wyposażone w systemy, które zwiększają komfort korzystania z urządzeń, w tym m.in. czujnik przerwania przewodu. Istnieje możliwość zasilania awaryjnego – w przypadku braku dostępu do prądu sterownik może pracować na rezerwowych bateriach typu AAA, które podtrzymują wyświetlanie daty i godziny. Stawiając na Rain Bird, zyskujesz pewność, że posiadasz wydajny sterownik, którego działanie Cię nie zawiedzie. Już teraz sprawdź, jak łatwe może być zarządzanie nawadnianiem i to nawet bez wychodzenia z domu!

w3c

Aktywne filtry

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: