w3c

w3c

Statyczne

Jeśli efektywne nawadnianie, to tylko z odpowiednimi akcesoriami. Należą do nich dysze statyczne od Rain Bird – te wydajne, niewielkie urządzenia są w stanie zapewnić równomierne nawodnienie na danym obszarze, zwłaszcza tym trudno dostępnym. Dysze statyczne sprawdzą się na wzgórzach, nierównościach czy nawet na płaskim, ale niezbyt dużym terenie. Zapewniają one stałą pracę, możliwą do wyregulowania w zależności od potrzeb (kąt pracy wynosi od 0 do 360°).

Dysze statyczne Rain Bird – niezawodne na trudnych terenach

Dysze statyczne odpowiadają za nawodnienie terenu wyłącznie w obrębie konkretnego promienia. Nie obracają się one wokół własnej osi, co może mieć znaczenie zwłaszcza na niezbyt dużych obszarach, np. na jednym pasie zieleni przed domem. Ich niewielki rozmiar to kolejny atut – doskonale wpiszą się w każdy krajobraz, nie zakłócając jego estetyki. Istotną rolę grają w tym przypadku kolory dysz – każdy z nich odpowiada innemu promieniowi, w zakresie którego działa każdy element. Jesteśmy pewni, że wśród dostępnych produktów z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie i swoich potrzeb!

Najlepsze dopasowanie do Twoich potrzeb

Dysze statyczne Rain Bird będą znacznie lepszym rozwiązaniem niż standardowe podlewanie terenów zielonych za pomocą węża ogrodowego. Zapewniają one równomierne nawodnienie na danej płaszczyźnie, minimalizując ryzyko przelania konkretnego fragmentu trawy bądź upraw. Możesz wyregulować ciśnienie, pod jakim ma wydostawać się woda, tym samym dopasowując jej natężenie. Zaufaj producentowi Rain Bird, który jak nikt zna się na tworzeniu wysokiej jakości dodatków ogrodowych!

w3c

Aktywne filtry

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: