w3c

w3c

Hunter

Stawiasz na najlepszą jakość w zakresie systemów nawadniania? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś, gdyż w tej kategorii znajdziesz sterowniki renomowanego producenta Hunter. Te elementy pozwalają sprawnie zarządzać układami w ogrodach prywatnych, parkach publicznych czy nawet na otwartych obiektach sportowych (boiskach). Proponujemy zarówno klasyczne modele, jak i te pozwalające na zarządzanie zdalne, za pomocą Wi-Fi. Sam zdecyduj, który sterownik Hunter będzie najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb!

Sterowniki nawadniania Hunter. Poznaj ich moc

Przygotowaliśmy zróżnicowane modele w zakresie sterowników Hunter. To m.in. sterownik Hydrawise – z oprogramowaniem służącym do zdalnego zarządzania nawadnianiem i to z każdego miejsca na świecie. W ofercie znalazł się również sterownik Hunter X2: model 601E, 801E i 1401E, z możliwością zarządzania poprzez Wi-Fi. Zapewnia on sprawne, automatyczne zarządzanie systemem nawadniania w ogrodzie, na boisku czy w przestrzeni publicznej. Dzięki sterownikom oszczędzasz wodę, gdyż jej dopływ zostaje uruchomiony i zamknięty w określonych przez Ciebie momentach. Poza tym zainstalowanie sterowników nawadniania Hunter to także oszczędność czasu – nie musisz ręcznie podlewać terenów zielonych, gdyż zraszacze zarządzanie sterownikiem zrobią to za Ciebie! 

Najwyższa jakość zarządzania nawodnieniem z Hunter

Postaw na niezawodność i renomę, czyli synonimy marki Hunter. Sterownik nawadniania tego producenta, niezależnie od modelu, będzie stanowił gwarancję wieloletniego użytkowania bez żadnych awarii. Zapewnij sobie wygodę w zakresie podlewania przestrzeni, a swoim roślinom odpowiednie warunki do wzrostu. Z Hunter to możliwe!

w3c

Aktywne filtry

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: