w3c

w3c

Skrzynki i kolektory

Stwórz estetyczny, a jednocześnie wysoce funkcjonalny ogród. Z nami jest to jak najbardziej możliwe! Szczególnie przydatne będą w tym przypadku maskujące akcesoria, w tym skrzynka do elektrozaworów. Ten gadżet pozwoli Ci zachować dostęp do złączy wodnych bez nieestetycznego wystawania zaworów z powierzchni ziemi. Od teraz będą one w skuteczny sposób zamaskowane, a kolektor ochroniony przed uszkodzeniem! 

Wysokiej jakości skrzynka. Elektrozawory pod ochroną!

Proponujemy zróżnicowane rozwiązania w zakresie akcesoriów tego typu – dostępna jest m.in. skrzynka do elektrozaworów STANDARD i model JUMBO, mieszczący nawet 6 zaworów. Poza tym proponujemy także kolektory na elektrozawory z jednym, dwoma, trzema i większą ilością wejść – wybór odpowiedniego rodzaju zależy od Ciebie i Twojego zapotrzebowania. Wszystkie produkty, jakie przygotowaliśmy, wyróżniają się wysoką klasą wykonania, najlepszą specyfikacją oraz tworzywami gwarantującymi bezawaryjną pracę. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zestawić wyłącznie sprawdzone wyroby, pochodzące od renomowanych producentów. 

Każda skrzynka na elektrozawory, jaką proponujemy, została wykonana z trwałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów. Dostępne modele posiadają wzmocnienia w miejscu otwierania pokrywy, dzięki czemu ryzyko nieprawidłowego otwierania i zamykania jest zminimalizowane do zera. Mechanizm działa płynnie, przez co umożliwia szybkie dotarcie do zaworów szczególnie w przypadku awarii. Zdaj się na wysoką jakość wyrobów – postaw na AgroPerfect!

w3c

Aktywne filtry

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: